Koruge Borular

Eviniz hayatınız boyunca en uzun zaman geçirdiğiniz alandır ve biz hayallerinizdeki evi yaratmanız konusunda sizin yanınızda olmak istiyoruz. İhtiyacınız olan bütün inşaat malzemelerine web sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Koruge Borular

Koruge boru üretimde kullanılan özel malzemelerden dolayı aşınmaya karşı yüksek mukavemet sağlar ve kimyasallara karşı dirençlidir. Polietilen hammadde korozyana karşı dayanıklı ve kanalizasyon sistemlerinde uygun bir yapıya sahiptir. 
Koruge boru hafif ve darbelere karşı dayanıklıdır. Her türlü ortamda döşenmesi kolaydır. Ağır iş gücü ve ekipmanlar gerektirmez. Başbağlaması maşonlu, contalı olarak yapılır. Sızdırma olmadığı için kanalizasyon atıklarını yeraltı sularına karıştırmaz.
Çevre dostu olup geri dönüşümü mevcuttur. İç yüzeyinin açık renkli olması nedeniyle şebekeler kamera sistemiyle kolaylıkla kontrol edilebilir. 
Koruge borularının ömrü uzundur. Esnek oldukları için deforme olmaz ve yer hareketlerinden etkilenmez. İç yüzeyinin düzgün oluşu nedeniyle kabuk ve pislik bağlamaz. Yüksek basınçlı akış sağlar. 
 
Taşınması, stoklanması ve nakliyesi daha kolaydır ve istenilen ebatlarda üretim yapılabilir. 
 
KORUGE BORULARI AVANTAJLARI 
*Koruge boruları hafif olduğu için kullanıcılarına düşük maliyet imkani sunar.
*Koruge boruları kolay döşeme imkani sağladiği için işçilikten% 5O'ye varan tasarruf sağlar.
*Koruge boruları dış basınca yüksek dayanıklılık ve sızdırmazlılık sağlar
*Koruge boruları uzun ömürlüdür.
 
KORUGE BORULARI KULLANIM ALANLARI
*Kanalizasyon hatları
*Yağmur suyu drenaj hatları
*Sanayii hatları
*Basınçsız su hatları